-15% Detailingová kefa na čistenie pneumatík s nízkym profilom - Low Profile Tire Brush

Ako sa vraví, "Kola dělají auto" a ich väčší priemer je obľúbeným prvkom v rámci úprav. S väčším priemerom však ide ruku v ruke aj menší profil pneumatík. Ale ako takú pneumatiky ľahko a pri tom účinne vyčistiť?

Kefka na nízkoprofilové pneumatiky je prvou svojho druhu, ktorá bola navrhnutá špeciálne pre tento účel. Tajomstvom dlhotrvajúceho efektu prípravku na lesk pneumatík je najprv správne vyčistenie bočnice. Pokiaľ aplikujete na znečistenú pneumatiku lesk, vydrží na nej prinajlepšom len pár dní. Hĺbkové vyčistenie, zbavenie pneumatiky všetkých nečistôt, mastnoty pred tým aplikovaných leskov a ďalších kontaminantov veľmi výrazne predĺžia životnosť a trvanlivosť na vašich pneumatikách.

Kefa na nízkoprofilové pneumatiky má na sebe stovky pevných nylonových vlákien, ktoré sa dostanú do textúry každej bočnice pneumatiky a odstránia z nej aj tie najodolnejšie nečistoty. Prehnuta rukoväť uľahčuje prácu pri zachovaní maximálnej efektivity čistenia.
 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Detailingová kefa na čistenie pneumatík s nízkym profilom - Low Profile Tire Brush

Konečne je to tu! Kefka na čistenie nízkoprofilových pneumatík!

Bola špeciálne navrhnutá pre túto špecifickú prácu a na trhu nemá konkurenciu! Pokiaľ máte na svojom aute pneumatiky s nízkym profilom, potom musíte mať aj našu špeciálnu kefku!

  • Zobrazení: 899
  • Výrobca: Meguiar's
  • Kód produktu: HT-WWBN
  • Dostupnosť: Skladom (posledné 2ks)
  • 7,50€
  • 6,38€

Štítky: HT-WWBN, D10101, G9624, G9524, MB0522

Tento web používa súbory cookies na zvýšenie pohodlia používateľov a analýzu návštevnosti. Viac informácií