Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Príprava laku/dekontaminácia

Prípravok pre lubrigáciu cleya - Meguiars Quik Detailer, 473 ml
-20 %
Výrobca: Meguiar's Model: A3316
Meguiar's Quik Detailer je vhodný pre udržanie čistého a lesklého vzhľadu auta v období medzi jeho voskovaním. Udržiava vozidlo vo vzhľade akoby bolo práve navoskované. Odstraňuje nečistoty, ktoré pokazia dokonalý vzhľad nalešteného auta. Tento prípravok pri čistení lak lubrikuje, takže pri ..
10,32€ 12,90€
Náhradná kocka cley - Meguiars Smooth Surface Clay Bar Replacement
-20 %
Výrobca: Meguiar's Model: G1001
Clay (čti "klej") je nejjednodušší a zároveň nejefektivnější způsob, jak odstranit z Vašeho laku chemicky agresivní nečistoty, na které běžné mytí nestačí. Polétavá rez, asfaltové tečky, míza ze stromů a další agresivní nečistoty ulpí na povrchu Vašeho laku a pokud je neodstraníte clayem, ča..
12,72€ 15,90€
Meguiar's Iron Removing Spray "Clay" - Prípravok pre chemickú dekontamináciu laku a ďalších povrchov, 946ml Meguiar's Iron Removing Spray "Clay" - Prípravok pre chemickú dekontamináciu laku a ďalších povrchov, 946ml
-20 %
Výrobca: Meguiar's Model: DRTU200232
Prípravok pre rýchle odstránenie odolných nečistôt na báze železa (brzdový prach, náletova hrdza a pod.). Zároveň uvoľňuje napríklad železničný prach a oxidáciu železa. Dekontaminácia povrchu uľahčuje a zlepšuje výsledky následného leštenia a zvyšuje výkonnosť a trvanlivosť ochrany laku. Pre dosiahn..
20,72€ 25,90€
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)