Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Kolesá a pneumatiky

Výrobca: Meguiar's Model: G7516
Oslnivý lesk sluší nielen karosérii, ale tiež pneumatikám! S prípravkami na ošetrenie bočníc pneumatík od Meguiar's ale zabudnite na lesk, ktorý vydrží pár dní alebo najviac do prvého dažďa. Naše prípravky vydržia týždne a týždne....Okrem lesku naviac tieto prípravky bojujú so stárnutím a hned..
12,80€
Bez DPH:10,67€
Výrobca: Meguiar's Model: X3090
Meguiar's aplikátor lesku na pneumatiky je určený na nanášanie prípravku, ktoré impregnujú a ošetrujú pneumatiky Vášho auta.Vďaka plastovej, ergonomicky tvarovanej rukoväti zostanú Vaše ruky vždy čisté. Aplikátor má naviac praktické plastové púzdro, takže ho po použití jednoducho zavriete, aby..
8,00€
Bez DPH:6,67€
Vysoký lesk na pneumatiky v rozprašovači - Meguiars Hot Shine Tire Spray Trigger, 710 ml
-13 %
Výrobca: Meguiar's Model: G12024
Meguiar’s představuje první nastavitelný ruční rozprašovač. Stačí si jen vybrat vhodné nastavení rozprašovače podle profilu pneumatiky. Díky tomuto systému ušetříte množství přípravku, který by jinak skončil na zemi, nebo na karoserii vozu.- nastavitelný rozprašovač- dodává pneumatikám lesk a ..
15,00€ 17,20€
Bez DPH:12,50€
Výrobca: Meguiar's Model: G18715
Prípravok na ošetrenie bočníc pneumatík využívajúci unikátnu reflexnú technológiu, ktorá vytvára toľko obľúbený tmavý, mokrý vzhľad, ktorý vydrží dlhé týždne, avšak pri dopade paprskov svetla rozohraje jedinečnú symfóniu odleskov a trblietania!Vyskúšajte novú dimenziu lesku pneumatík, ktorá vy..
16,20€
Bez DPH:13,50€
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)