Warning: unlink(/home/html/stickerbomb.sk/stickerbomb.sk_storage/cache/cache.catalog.language.1603220239): No such file or directory in /home/html/stickerbomb.sk/stickerbomb.sk/system/library/cache/file.php on line 68 Pomôcky k lepeniu
Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Pomôcky k lepeniu

Výrobca: LIFT OFF Model: LOFF45706
Čistenie škvrn a odolných nečistôt bolo jednou z najobtiažnejších disciplín. Od teraz však už nie! Je tu LIFT OFF!Revolúčny odstraňovač najrôznejších škvrn a nečistôt z najrôznejších povrchov!Potrebujete vyčistiť mastné škvrny, lepidlá alebo odstrániť samolepky a pásky? Potom neváhajte a vyskúšajte ..
19,90€
Bez DPH:16,58€
Výrobca: Olfa Model: Olfa SAC-1
Špecifikácia produktu:kovové nehrdzavejúce telo noža - Japonská kvalita!automatický jednosmerný zaisťovací systém (Auto-Lock)pútko na zachytenie noža do vrecka s výrezom na odlamovanie čepelívhodný pre Carwrapperov a grafických dizajnérovnôž je dodávaný s 1ks kvalitnou ostrou čepeľou s uhlom 30° - u..
9,90€
Bez DPH:8,25€
Výrobca: Olfa Model: Olfa SVR-2
Špecifikácia produktu:náhradné odlamovacie čepele OLFA s uhlom 30°ostré a veľmi kvalitné čepele s presným rezom o šírke len 0.38mmštandardizovaný tvar čepelí - vhodné aj pre iné značky odlamovacích nožíkovbalenie obsahuje: 10ks náhradných čepelí v plastovom boxe..
9,60€
Bez DPH:8,00€
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)