Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Pomôcky k lepeniu

Výrobca: Oracal Model: PLS-001
Stredne tvrdá plastová stierka s filcovou hranou - rozmer 10x7,5 cm od nemeckého výrobcu Orafol značková stierka originál Orafolprofesionálne náradie na lepenie fóliírozmery 10x7.5cm, klasická veľkosť stierkylogo orafol je vyrezané do stierkystredná tvrdosťsivá farbamá filcovú hranúfilc je jem..
6,90€
Výrobca: Olfa Model: Olfa SAC-1
Špecifikácia produktu:kovové nehrdzavejúce telo noža - Japonská kvalita!automatický jednosmerný zaisťovací systém (Auto-Lock)pútko na zachytenie noža do vrecka s výrezom na odlamovanie čepelívhodný pre Carwrapperov a grafických dizajnérovnôž je dodávaný s 1ks kvalitnou ostrou čepeľou s uhlom 30° - u..
9,90€
Výrobca: LIFT OFF Model: LOFF45706
Čistenie škvrn a odolných nečistôt bolo jednou z najobtiažnejších disciplín. Od teraz však už nie! Je tu LIFT OFF!Revolúčny odstraňovač najrôznejších škvrn a nečistôt z najrôznejších povrchov!Potrebujete vyčistiť mastné škvrny, lepidlá alebo odstrániť samolepky a pásky? Potom neváhajte a vyskúšajte ..
16,58€
Nôž s odlamovacou čepeľou OLFA SAC-1 Nôž s odlamovacou čepeľou OLFA SAC-1
Novinka
Výrobca: Olfa Model: Olfa SK-10
Bezpečnostný rezač s výmennou čepeľou OLFA bezpečnostný rezač SK-10..
11,90€
Výrobca: Olfa Model: Olfa SVR-2
Špecifikácia produktu:náhradné odlamovacie čepele OLFA s uhlom 30°ostré a veľmi kvalitné čepele s presným rezom o šírke len 0.38mmštandardizovaný tvar čepelí - vhodné aj pre iné značky odlamovacích nožíkovbalenie obsahuje: 10ks náhradných čepelí v plastovom boxe..
8,00€
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)