Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Hrnčeky

Hrnček s vlastnou potlačou môže byť vynikajúci darček pre priateľov, rodinu alebo kolegov. Svojím originálnym designom môžete preukázať, že ste venovali pozornosť ich vkusu a preferenciám. Takýto darček môže byť vhodný pre rôzne príležitosti, ako sú narodeniny, vianoce alebo narodenie dieťaťa.

Výrobca: Stickerbomb.sk Model: MUG-001
Hrnček je vyrobený z kvalitnej keramiky, ktorá zaručuje jeho trvanlivosť a odolnosť. Má klasický tvar a jednoduchý dizajn s červenou rúčkou a červeným vnútrom, ktorý je vhodný pre každodenné použitie. Tento hrnček je sublimačne potlačený, čo znamená, že farby a obrázky sa vypaľujú do povrchu hrnčeka..
11,90€
Výrobca: Stickerbomb.sk Model: MUG-002
Hrnček je vyrobený z kvalitnej keramiky, ktorá zaručuje jeho trvanlivosť a odolnosť. Má klasický tvar a jednoduchý dizajn, ktorý je vhodný pre každodenné použitie. Tento hrnček je sublimačne potlačený, čo znamená, že farby a obrázky sa vypaľujú do povrchu hrnčeka.Tento proces zaručuje vysokú kvalitu..
9,90€
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)