Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Cockpit a plasty

Výrobca: Meguiar's Model: G13616
Meguiar’s Quik Interior Detailer je najrýchlejšia cesta k vyčisteniu interiérových povrchov. Je úplne bezpečný pre použitie na všetkých plastový, vinylových, gumových i kožených častiach. Šetrný je tiež k všetkým typom dotykových a LCD obrazoviek.Účinne a jednoducho odstraňuje prach, nečistoty..
13,20€
Bez DPH:11,00€
Výrobca: Meguiar's Model: G4016
Meguiar's Supreme Shine Vinyl & Rubber Protectant je určený pre milovníkov vysokého lesku. Tento přípravek je najľahší a nejrychlejší spôsob jak obnoviť vzhľad prístrojovej dosky, obloženia, dverovej výplne, hlbšie farby s bohatým vysokým leskom UV blokátory chránia vinyl, gumu a p..
16,50€
Bez DPH:13,75€
Výrobca: Meguiar's Model: G14716
Renovace plastových lišt a dalších interiérových a exteriérových plastových povrchů nikdy nebyla jednodušší! Díky přípravku Meguiar's Ultimate Protectant navrátíte luxusní hluboký, tmavý povrch všem nelakovaným plochám z tvrzeného i měkčeného plastu, vinylu, gumy apod..Meguiar's Ultimate Prot..
16,80€
Bez DPH:14,00€
Výrobca: Meguiar's Model: G4116
Pro všechny nadšence i obyčejné uživatele, kteří chtějí mít povrch své přistrojové desky naprosto čistý a zároveň bez jakéhokoliv leptavého filmu v podobě mastných a ulepených plastů. Složení tohoto přípravku Vám zaručí bezchybný povrch bez nežádoucích mastných stop. UV blokátory zabraňují s..
16,50€
Bez DPH:13,75€
Výrobca: Meguiar's Model: MB0322
Meguiar's Mirror Bright™ Detailing Spray šetrne čistí všetky exteriérové, ale taktiež interiérové povrchy!Je vinikajúci pre odstránenie vtáčieho trusu, špiny a ďalších nečistôt nielen z povrchu laku medzi pravidelným umývaním. Jednoducho udržiava Vaše auto neustále čisté a to vrátane palubnej ..
20,20€
Bez DPH:16,83€
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)