Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Starostlivosť o kožu

Výrobca: Meguiar's Model: G18905
Meguiar's predstavuje tú najluxusnejšiu starostlivosť o kožu, akú si len dokážete predstaviť. Meguiar's Ulitmate Leather Balm je balzám, ktorý šetrne čistí, vyživuje a chráni všetky kožené povrchy v jedinom kroku!Tento balzám je zložený výhradne z prémiových prírodných zložiek pre tú najdoko..
34,00€
Bez DPH:28,33€
Výrobca: Meguiar's Model: G18516
Meguiar‘s Gold Class čistič na kožu ponúka rýchle riešenie pre efektívne čistenie kože a vinylových povrchov v interiéry. Na rozdiel od nešetrných chemických čističov, náš prípravok obsahuje prímesi, ktoré rýchlo a bezpečne čistia škvrny a naviac poskytujú oživenie ošetrovaných povrchov.Vhodný na pr..
17,50€
Bez DPH:14,58€
Výrobca: Meguiar's Model: G10900
Chcete důkladně vyčistit Vaše kožené čalounění a nechcete si kazit náladu bílými mapami, které běžné přípravky na kůži zanechávají? Prémiové složení produktu, kterým jsou napuštěny tyto ubrousky, poskytuje jednoduché řešení v jediném kroku. Kůži bezvadně vyčistí a zároveň ochrání proti stárn..
12,80€
Bez DPH:10,67€
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)