Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Kefy a štetce

Výrobca: Meguiar's Model: X1160
Touto kefou sa dostanete aj do úzkych, obtiažne prístupných priestorov.Kefa je odolná voči chemikáliámNepoškriabe povrch koliesŠetrí časTouto kefou sa dostanete aj do úzkych, obtiažne prístupných priestorov. Umývanie kolies pre Vás už nebude predstavovať ani tú najmenšiu starosť. Viac lúčové k..
18,40€
Bez DPH:15,33€
Výrobca: Meguiar's Model: X1025
Meguiar's Versa-Angle Wheel Face Brush je super jemná kefa na čistenie čelných plôch liatych aj oceľových kolies.Nepoškriabe povrch koliesMasívny držiakPerfektná manipuláciaĽahko sa umývaExtra jemné, dlhé štetiny zaistia precízne umytie každého zákutia a najviac čelných plôch Vaších kolies pohodln..
27,60€
Bez DPH:23,00€
Výrobca: Meguiar's Model: X1030
S tímto super jemným kartáčem na karoserii bude mytí Vašeho vozu zábavou. Díky dlouhému držadlu umyjete každé zákoutí i vyvýšená místa na karoserii pohodlně a bez námahy. Ultra jemné štětiny budou Váš vůz hýčkat, ale přitom nedají nečistotám ani tu nejmenší šanci, aby se udržely na povrchu!&..
35,50€
Bez DPH:29,58€
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)