Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Utierky z mikrovlákna

Výrobca: Meguiar's Model: X2010
S touto neuveriteľne luxusnou mikrovláknovou utierkou dosiahnete neuveriteľné výsledky. Vďaka svojej štruktúre minimalizuje úsilie potrebné k vylešteniu auta. Utierka má obšité okraje, aby nedošlo k poškrabaniu vozidla.Utierka je určená pre použitie na lak, sklo, plast či chróm.veľmi kvalitná mikrov..
10,90€
Výrobca: Stickerbomb.sk Model: MTA-001
Laserom rezaná mikrovláknová handra vhodná na zotieranie voskov, sealantov, leštiacich pást ktorá je mimoriadne šetrná k Vášmu laku. Taktiež ju môžete použiť pri práci s detailermi na finálne dolešťovanie karosérie. Vhodná aj do interiéru vozidla na utieranie prachu a taktiež na čistenie a leštenie ..
5,00€
Výrobca: Stickerbomb.sk Model: ADST-001
V spolupráci s Košickým detailingovým štúdiom ADetail Vám predstavujeme úplny strop mikrovlákien, vhodný na dolešťovanie keramických povlakov, voskov, sealentov, na prácu do interiéru vozidla, na finálne doleštenie okien atď...Vyskúšané, dlhodobo využívané a odporúčané mikrovláknové handry detai..
9,90€
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)