Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Samolepka SHEEEEET leukoplast

Samolepka SHEEEEET leukoplast
Samolepka SHEEEEET leukoplast
  • Dostupnosť: Skladom
  • Model: 205
  • Váha: 0.01kg
Zobrazení 531
3,00€

Dostupné možnosti

Táto potlačená PVC samolepka je vyrobená z kvalitných materiálov a je ideálna na ozdobenie vášho auta alebo na propagáciu vašej značky.

Je veľmi jednoduchá na aplikáciu, stačí ju jednoducho nalepiť na čistú a suchú plochu, ktorú si sami zvolíte - môže to byť vaše auto, dodávka, motocykel alebo dokonca aj bicykel. Samolepka sa dá ľahko preniesť z prenášacej fólie na plochu a zaručuje vysokú odolnosť voči počasiu a UV žiareniu.

Vďaka svojej kvalite a trvácnej farbe bude táto samolepka na vašom aute pôsobiť dlhé roky ako nová. Okrem dekoratívneho efektu môže byť samolepka aj vynikajúcim reklamným nástrojom pre vašu firmu. S jej pomocou sa vaše auto stane mobilnou billboardovou plochou, na ktorej môžete propagovať vašu značku alebo produkt.

Táto samolepka na prenášacej fólii určená na autá je dostupná v mnohých veľkostiach, farbách a dizajnoch, takže si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Vyberte si jednu z našich preddefinovaných grafických návrhov alebo nám pošlite vlastný dizajn, ktorý chcete na svojom aute vidieť.

Tak neváhajte a ozdobte svoje auto týmto jednoduchým, no výrazným spôsobom!

!!! Táto samolepka je vyrábaná na zakázku, preto môže byť dodacia lehota o niečo dlhšia ako u bežných produktov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu objednávku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA