Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Tekuté stierače- ochrana skiel a okien- Meguiar's Perfect Clarity Glass Sealant, 118 ml

Meguiar's Perfect Clarity Glass Sealant je prípravkom, ktorý ochráni okna Vášho auta a ďalšie sklenené povrchy a dodá im fantastické hydrofóbne vlastnosti - efekt tzv. "tekutých stieračov"! Zlepšenie odvodu vody z okna pri daždi zlepšuje výhľad a tým zvyšuje bezpečnosť pri jeho šoférovaní!

Užívajte si priezračné sklá z ktorých kvapky vody stekajú samé bez toho aby ste museli zapínať stierače!

Efekt tzv. "tekutých stieračov" je veľmi obľúbený naprieč všetkými druhmi vodičov, od bežných užívateľov áut až po skutočných nadšencov. Extrémna hydrofobita (vodeodpudivosť) povrchu zaisťuje, že kvapky vody samé stekajú náporom vzduchu z povrchu skla a v mnohých prípadoch tak nieje vôbec potrebné zapínať stierače, no aj napriek tomu je Váš výhľad z auta stále dostatočne kvalitný!

G8504 Meguiar's Perfect Clarity Glass Sealant bol k tomuto účelu stvorený, zároveň však účinne chráni Vaše sklá a uľahčuje bežnú údržbu. Spolu s leštenkou G8408 Meguiar's Perfect Clarity Glass Polishing Compound predstavuje fantastické riešenie pre bezproblémovú údržbu okien a ďalších sklenených povrchov!

Postup aplikácie:

Krok 3 v tréningovom videu (zapnite si SK titulky)

Balenie obsahuje:

  • G8504 Meguiar's Perfect Clarity Glass Sealant, 118 ml
  • špeciálny aplikátor


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Základný kód overenia