Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Výhodné sady a iné

Kompletná sada pre obnovu starého laku - Meguiars Paint Restoration Kit Kompletná sada pre obnovu starého laku - Meguiars Paint Restoration Kit
-15 %
Výrobca: Meguiar's Model: G3300
!!! TENTO PRODUKT SA UŽ DEFINITÍVNE VYPREDÁVA A NEBUDE HO MOŽNÉ VIAC OBJEDNAŤ !!!Je lak Vášho auta starý, zašlý, vidíte na ňom škrabance, škvrny alebo len stratil lesk? Potom pre Vás máme riešenie. Kompletnú sadu špičkovej autokozmetiky v ktorej nájdete všetko, čo je potrebné pre renováciu sta..
43,43€ 51,10€
Bez DPH:36,20€
Sada na umývanie kolies a impregnáciu pneumatík - Meguiar's Wheel & Tire Kit Sada na umývanie kolies a impregnáciu pneumatík - Meguiar's Wheel & Tire Kit
-15 %
Výrobca: Meguiar's Model: WHEELKIT
Špeciálna, cenovo zvýhodnená sada špičkových produktov autokozmetiky Meguiar's pre umývanie a ochranu kolies a pneumatík. Najúčinnejší čistič s pH neutrálnym zložením s prefarbovaním do červena hravo vyčistí kolesá od brzdného prachu a cestných nečistôt z povrchu kolies. Lesk na pneumatiky s veľmi d..
28,05€ 33,00€
Bez DPH:23,38€
Sada pre odstránenie odolných nečistôt z laku - Meguiars Smooth Surface Clay Kit
-15 %
Výrobca: Meguiar's Model: G1016
Clay (čti "klej") je nejjednodušší a zároveň nejefektivnější způsob, jak odstranit z Vašeho laku chemicky agresivní nečistoty, na které běžné mytí nestačí. Polétavá rez, asfaltové tečky, míza ze stromů a další agresivní nečistoty ulpí na povrchu Vašeho laku a pokud je neodstraníte clayem, ča..
34,00€ 40,00€
Bez DPH:28,33€
Taška na autokozmetiku s motívom rady Mirror Bright - Meguiar's Mirror Bright Bag
-15 %
Výrobca: Meguiar's Model: MBBAG
Luxusná taška na autokozmetiku Meguiar's v dizajne rady Mirror Bright je nenahraditeľným pomocníkom pre skladovanie a prenášanie Vašej autokozmetiky!Veľký úložný priestor, vonkajšie vrecko a uchá pre ľahké prenášanie v kombinácii s exkluzívnym dizajnom poteší každého automobilového nadšenca!..
17,85€ 21,00€
Bez DPH:14,88€
Kompletná sada pre údržbu nového auta - Meguiars New Car Kit
-15 %
Výrobca: Meguiar's Model: G3200
!!! TENTO PRODUKT SA UŽ DEFINITÍVNE VYPREDÁVA A NEBUDE HO MOŽNÉ VIAC OBJEDNAŤ !!!Kompletná sada autokozmetiky Meguiar's v ktorej nájdete všetko čo je potrebné k perfektnej starostlivosti o nový alebo udržiavaný lak Vášho auta. Táto sada je balená v luxusnom darčekovom balení a poteší každého, ..
43,43€ 51,10€
Bez DPH:36,20€
Sada na umývanie, ochranu a údržbu wrapových fólií a matných lakov Sada na umývanie, ochranu a údržbu wrapových fólií a matných lakov
-15 %
Výrobca: Meguiar's Model: CARWRAPCAREKIT
Autokozmetika Meguiar's ponúka špičkové produkty taktiež na umývanie, ochranu a údržbu wrapových fólií a matných lakov. Wrapové fólie a matné laky vyžadujú špeciálnu starostlivosť a to sa postará najlepšie práve táto sada autokozmetiky Meguiar's. Matné laky naviac nieje možné leštiť ani odstraňovať ..
46,75€ 55,00€
Bez DPH:38,96€
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)