Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Výhodné sady autokozmetiky

Kompletná sada pre obnovu starého laku - Meguiars Paint Restoration Kit Kompletná sada pre obnovu starého laku - Meguiars Paint Restoration Kit
-15 %
Výrobca: Meguiar's Model: G3300
!!! TENTO PRODUKT SA UŽ DEFINITÍVNE VYPREDÁVA A NEBUDE HO MOŽNÉ VIAC OBJEDNAŤ !!!Je lak Vášho auta starý, zašlý, vidíte na ňom škrabance, škvrny alebo len stratil lesk? Potom pre Vás máme riešenie. Kompletnú sadu špičkovej autokozmetiky v ktorej nájdete všetko, čo je potrebné pre renováciu sta..
43,43€ 51,10€
Bez DPH:36,20€
Sada na umývanie kolies a impregnáciu pneumatík - Meguiar's Wheel & Tire Kit Sada na umývanie kolies a impregnáciu pneumatík - Meguiar's Wheel & Tire Kit
-15 %
Výrobca: Meguiar's Model: WHEELKIT
Špeciálna, cenovo zvýhodnená sada špičkových produktov autokozmetiky Meguiar's pre umývanie a ochranu kolies a pneumatík. Najúčinnejší čistič s pH neutrálnym zložením s prefarbovaním do červena hravo vyčistí kolesá od brzdného prachu a cestných nečistôt z povrchu kolies. Lesk na pneumatiky s veľmi d..
28,05€ 33,00€
Bez DPH:23,38€
Sada pre odstránenie odolných nečistôt z laku - Meguiars Smooth Surface Clay Kit
-15 %
Výrobca: Meguiar's Model: G1016
Clay (čti "klej") je nejjednodušší a zároveň nejefektivnější způsob, jak odstranit z Vašeho laku chemicky agresivní nečistoty, na které běžné mytí nestačí. Polétavá rez, asfaltové tečky, míza ze stromů a další agresivní nečistoty ulpí na povrchu Vašeho laku a pokud je neodstraníte clayem, ča..
34,00€ 40,00€
Bez DPH:28,33€
Sada na oživenie svetlometov - Meguiars Perfect Clarity Headlight Restoration Kit
-35 %
Výrobca: Meguiar's Model: G2000
Revolúcia v renovácii svetlometov a ostatných povrchov z číreho plastu je tu!Spoločnosť Meguiars vyvinula novú metódu renovácie svetlometov, ktorá nemá obdoby! So sadou G2000 Meguiars Perfect Clarity Headlight Restoration Kit, ktorá je horúcou novinkou na trhu, dosiahnete naozaj fantastických ..
24,00€ 36,70€
Bez DPH:20,00€
Kompletná sada pre údržbu nového auta - Meguiars New Car Kit
-15 %
Výrobca: Meguiar's Model: G3200
!!! TENTO PRODUKT SA UŽ DEFINITÍVNE VYPREDÁVA A NEBUDE HO MOŽNÉ VIAC OBJEDNAŤ !!!Kompletná sada autokozmetiky Meguiar's v ktorej nájdete všetko čo je potrebné k perfektnej starostlivosti o nový alebo udržiavaný lak Vášho auta. Táto sada je balená v luxusnom darčekovom balení a poteší každého, ..
43,43€ 51,10€
Bez DPH:36,20€
Sada na umývanie, ochranu a údržbu wrapových fólií a matných lakov Sada na umývanie, ochranu a údržbu wrapových fólií a matných lakov
-15 %
Výrobca: Meguiar's Model: CARWRAPCAREKIT
Autokozmetika Meguiar's ponúka špičkové produkty taktiež na umývanie, ochranu a údržbu wrapových fólií a matných lakov. Wrapové fólie a matné laky vyžadujú špeciálnu starostlivosť a to sa postará najlepšie práve táto sada autokozmetiky Meguiar's. Matné laky naviac nieje možné leštiť ani odstraňovať ..
46,75€ 55,00€
Bez DPH:38,96€
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)