Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Výhodné sady autokozmetiky

Výrobca: Meguiar's Model: WHEELKIT
Špeciálna, cenovo zvýhodnená sada špičkových produktov autokozmetiky Meguiar's pre umývanie a ochranu kolies a pneumatík. Najúčinnejší čistič s pH neutrálnym zložením s prefarbovaním do červena hravo vyčistí kolesá od brzdného prachu a cestných nečistôt z povrchu kolies. Lesk na pneumatiky s veľmi d..
33,00€
Bez DPH:27,50€
Výrobca: Meguiar's Model: CARWRAPCAREKIT
Autokozmetika Meguiar's ponúka špičkové produkty taktiež na umývanie, ochranu a údržbu wrapových fólií a matných lakov. Wrapové fólie a matné laky vyžadujú špeciálnu starostlivosť a to sa postará najlepšie práve táto sada autokozmetiky Meguiar's. Matné laky naviac nieje možné leštiť ani odstraňovať ..
60,00€
Bez DPH:50,00€
Výrobca: Meguiar's Model: CERAMICKIT
Sada obsahuje: G200416 Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax, 473 ml nejmodernější, hybridní keramická technologie polymerů a SiO2 pro maximální ochranu laku s extrémní hydrofobitou!geniálně snadná aplikace ručně nebo pomocí orbitální leštičkynejdokonalejší a nejvíce odolná, doma aplikovatelná o..
58,90€
Bez DPH:49,08€
Výrobca: Meguiar's Model: ULTIMATEKIT
Sada obsahuje: G17216 Meguiar's Ultimate Compound - nejúčinnější leštěnka, 450 ml nejúčinnější leštěnka z celé řady produktů Meguiar's!odstraňuje škrábance, oxidaci, skvrny, hologramy, kruhové škrábance a další podpovrchové vady lakuobsahuje směs lešticích olejů, takže při odstraňování defektů..
73,50€
Bez DPH:61,25€
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)