Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

O nás

História našej firmy Stickerbomb.sk

Píše sa rok 2012 kedy naša spoločnosť uzrela svetlo sveta. Od svojho začiatku sa naša firma zaoberala len výrobou a predajom tuningových samolepiek, wrappingových fólií a doplnkov k polepom áut. Prešli 3 roky a do firmy okrem nových strojov na výrobu samolepiek začali pribúdať novinky. Keďže milujeme autá a všetko čo k autám patrí, rozhodli sme sa do portfólia zaradzovať aj autodoplnky.

V súčastnosti v našom sortimente nájdete špičkovu americkú autokozmetiku Meguiar's s viac ako sto ročnou tradíciou. Taktiež nesmú chýbať podmanivé a skutočne dlhotrvajúce vône California Scents a Jelly Belly, Little Joe, MR&MRS Cesare. Skrášľovať svoje autá môžete aj ďalšími doplnkami od svetoznámych výrobcov akými sú napríklad: Foliatec, Sparco, Takata a iné.

Životný štýl vám spestrí náš butik s oblečením kde nájdete kvalitné mikiny, tričká a iné s merchom napr. najväčšieho Slovenského organizátora tuningových stretnutí ILLEGAL NIGHT, STREETBTCH atď. Na kľúčoch od Vašich miláčikov nesmú chýbať ani štýloví tuningový prívesok na kľúče.

V Stickerbomb.sk nájdete všetko, čo potrebujete aby ste svoje auto spravili jedinečným skvostom za ktorým sa každý otočí.