Menu
Váš účet

Tento web používa k poskytovaniu svojich služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Fólia na svetlá - svetlo modrá 30cm

Ochranná fólia určená predovšetkým na svetlomety a zadné svetlá. Fólia na svetlá je priesvitná.
Šírka fólie je 30cm. Dĺžku fólie je možné dodať v rozmere od 0,3 až do 10 metrov. Fólia znižuje priepustnosť svetla.

Je ľahko tvarovateľná, vhodná na rôzne tvarované (zaoblené) povrchy.
Fólia má tri vrstvy, jedna vrstva fólie kryje lepidlo, druhá vrstva slúži na ochranu fólie pri lepení a vytláčaní bublín stierkou, aby sa nepoškriabala a tretia teda vnútorná (stredná )časť je samotná fólia . Ochrannú vonkajšiu vrstvu zlepíť na koniec aby neostali škrabance po stierke.

Samotné lepenie zvládne aj bežný človek, ktorý už má akú takú skúsenosť s lepením fólií alebo naších samolepiek. Fólia sa pri polepe dá samozrejme odlepiť ak sa nečakane niekde prilepila. Odporúčame výlepnú plochu 100% očistiť od prachu, najlepšie nejakým alkoholovým čističom (okena). Zložitejšie tvary svetlometov odporúčame nahrievať teplovzdušnou pištoľou alebo fénom no odporúčame ju neprehriať inak by fólia mohla zmeniť farbu a výsledný efekt by nemusel byť 100% - tný. Fóliu je vhodné lepiť aj za pomoci purovej vody.
Fóliu čistiť len čistou vodou a handričkou (švédskou utierkou)

UPOZORNENIE!

Cena je uvedená za 1 bežný meter fólie a teda 30x100cm. Ak si objednáte 2ks, príde Vám fólia v celku 30x200cm alebo viac. Ak si neviete rady, prípadne potrebujete poradiť koľko metrov fólie potrebujete napíšte nám na info@stickerbomb.sk alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0918 199 969 a my Vám radi pomôžeme.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA